Otwarty Turniej Piątek Piłkarskich „ Dzikich Drużyn” Drukuj Email
Wpisany przez Janusz Zduńczyk

W dniach 6-7. 06 2009 został rozegrany Otwarty Turniej Piątek Piłkarskich„ Dzikich Drużyn”, zorganizowany przez Stowarzyszenie sportowo-rekreacyjne „ Mechanik” przy Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Mińsku Mazowieckim, dofinansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Mińsku Mazowieckim. Turniej ten został rozegrany na nowym boisku wielofunkcyjnym przy ZSZ nr 2.

Do turnieju zgłosiło się 16 drużyn, które utworzyły 4 grupy. W wyniku gier w grupach do ćwierćfinału awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. W ten sposób utworzone zostały następujące pary :
BYLE CO – XXX 1:1 k. 2:1

Nieoczekiwanie parę finałową utworzyły drużyny „ BYLE CO” i  „FC SERBINÓW”, lepszą okazała się drużyna „FC SERBINÓW” ,która dopiero w serii rzutów karnych zwyciężyła 3:2 ( w regulaminowym czasie gry padł remis 1:1. W meczu o trzecie miejsce  „MIŚKI” uległy „XXX” 3:2.
Trzy najlepsze drużyny otrzymały z rąk wiceprezesa Stowarzyszenia -  Janusza Zawadki medale i puchary. Indywidualne nagrody otrzymali: Kamił Kieliszczyk ( XXX) – najlepszy bramkarz turnieju oraz Przemysław Kopka ( Miśki) – król strzelców, zdobywca 9 bramek.
Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. FC SERBINÓW
2. BYLLE CO
3. XXX
4 MIŚKI
Wychodząc naprzeciw prośbą zawodników następny turniej planowany jest już na jesieni 2009.