„Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły" Drukuj Email
Wpisany przez Janusz Zduńczyk   
Sobota, 15 Marzec 2014 18:52


Głównym celem projektu jest wzmocnienie współpracy między uczniami, rodzicami i nauczycielami oraz przedstawicielami innych środowisk na terenie szkół i przedszkoli w Polsce poprzez opracowanie, upowszechnienie i wdrożenie modelowych rozwiązań. W ramach projektu  uczestniczy sześć osób (po dwóch przedstawicieli  rodziców,  uczniów i nauczycieli), którzy biorą udział w specjalnie dla nich opracowanych szkoleniach i warsztatach, podnoszących kompetencje w zakresie umiejętności podejmowania i podtrzymywania współpracy w szkole. 12 marca 2014 r. odbyły się debaty uczniów, nauczycieli i rodziców, których zadaniem było wypracowanie działań poprawiających  współpracę i większe zaangażowanie nauczycieli, uczniów i rodziców w życie szkoły.

 

 

 


 

 
Finaliści pierwszego etapu Konkursu Informatycznego GIM-BIT Drukuj Email
Wpisany przez Anna Dąbrowska   
Piątek, 07 Marzec 2014 13:25

 

 

Zapraszamy na 21 marca  godzina 11.00 -  Finał V edycji konkursu Informatycznego GIM-BIT

 

Attachments:
FileFile sizeLast modified
Download this file (plakat.pdf)plakat.pdf566 Kb15.03.2014 21:52
 
15 Turniej Piłki Nożnej Halowej o puchar tygodnika „Co słychać” Drukuj Email
Wpisany przez Janusz Zduńczyk   
Sobota, 08 Marzec 2014 13:02

 

 

W dniu 2 marca 2014 odbył się piętnasty jubileuszowy turniej piłki nożnej halowej o puchar „Co słychać”, w kategorii open. W gronie 12 drużyn z całego powiatu nasza  reprezentacja złożona z uczniów szkoły zdobyła tytuł wice mistrza. Po rozgrywkach grupowych zajęliśmy 2 miejsce notując 2 wygrane , 2 remisy i porażkę. W ćwierćfinale wygraliśmy 1:0 cały czas kontrolując grę. Półfinał to popis naszej gry i zwycięstwo 3:0.W finale spotykamy się ponownie z grupowymi rywalami „Grospolem”. Po grupowym remisie 0:0 i przewadze w tamtym meczu, z optymizmem podchodzimy do meczu. Prowadzimy wyrównany pojedynek z bardzo silną i doświadczoną drużyną. Niestety nadziewamy się na kontrę i tracimy bramkę. Nie mając nic do stracenia otwieramy się bardziej i … tracimy drugą bramkę znowu po kontrze przeciwnika. Pomimo tego, że w ostatnich 5 minutach praktycznie nie schodzimy z połowy przeciwnika, brakuje nam szczęścia( m.in. wybijają piłkę z pustej bramki), rezultat się nie zmienia i zajmujemy 2 miejsce. Trzeba podkreślić, że chłopcy zagrali  ambitnie, bardzo dobrze taktycznie i z szacunkiem dla przeciwnika. Zostaliśmy okrzyknięci mianem „czarnego konia” zawodów.

Naszą szkołę reprezentowali:
1.    Kuczerenko Kamil 2a
2.    Pielasa Cezary 3Tmp
3.    Bartnicki Paweł 4Tm
4.    Kacprzyk Mateusz 4Tp
5.    Dubińsk Arkadiusz 3 Tti
Tekst Marek Czyżowski

 
Żołnierze Wyklęci - Żołnierze Niezłomni Drukuj Email
Wpisany przez Janusz Zduńczyk   
Środa, 05 Marzec 2014 18:14

4 marca 2014 roku został zorganizowany koncert poświęcony polskiemu powojennemu podziemiu niepodległościowemu i antykomunistycznemu. Młodzież wysłuchała teledysków „Tadka” - Tadeusz Polkowskiego współzałożyciela zespołu hip-hopowego  „Firma”.

 

 

 

 

 
Jedna z 15 imprez jubileuszu Powiatu Mińskiego Drukuj Email
Wpisany przez Janusz Zduńczyk   
Piątek, 21 Luty 2014 18:49

 

 

 

 

Projekt edukacyjny naszej szkoły realizowany w ramach konkursu "2014! Młodzi dla Wolności" z inicjatywy Kancelarii Prezydenta RP i Ministerstwa Edukacji Narodowej został wybrany do programu 15 imprez jubileuszowych Powiatu Mińskiego, które będą odbywały się od 1 marca do 14 czerwca 2014 r.

Zapraszamy do zakładki "Młodzi dla Wolności 2014"

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 50

LogowanieKto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy